Topçuoğlu Otomotiv
103
Küçük Sanayi Sitesi 1322. Sok. No:5Merkez,34100
+90(266) 721 31 55Mustafa TOPÇU ve oğulları Recep TOPÇU ile Emir TOPÇU tarafından 2011 yılında kurulan işletme, tamir sistemi hizmeti vermektedir. Tamir sistemi, araçların mini hasarlarından kaynaklanan kaporta çizikleri, göçükler, tampon çatlak ve kırıkları, cam çatlak ve kırıkları, koltuk sigara yanıkları, kumaş aşınmaları, deri yırtıkları, plastik aksam kırık ve çatlakları gibi problemlerin, araçtaki hasarlı parçaların değiştirilmesi yerine orijinaline uygun olarak onarılmasıdır. Tamir sistemimiz, dünyada konusunda lider kuruluşlardan biri olan HBC patentli olup, yapılan tüm onarımlar özel sertifikalarımızla garanti altına alınmaktadır. Benzer tüm sistemlerden farklı olarak, düşük fiyat, ekolojik katkı, garanti ve orijinaline sadık kalma özellikleri açısından yüksek bir performansa sahiptir. Tüm teknisyenlerimiz ilgili alanlarda eğitim görmüş olup, yeterlilik belgelerine sahiptir.
13686Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Küçük Sanayi 3. Kapı Girişi, Nizam Oto Cam Arkası

İletişim Formu
Mustafa TOPÇU ve oğulları Recep TOPÇU ile Emir TOPÇU tarafından 2011 yılında kurulan işletme, tamir sistemi hizmeti vermektedir.

Tamir sistemi, araçların mini hasarlarından kaynaklanan kaporta çizikleri, göçükler, tampon çatlak ve kırıkları, cam çatlak ve kırıkları, koltuk sigara yanıkları, kumaş aşınmaları, deri yırtıkları, plastik aksam kırık ve çatlakları gibi problemlerin, araçtaki hasarlı parçaların değiştirilmesi yerine orijinaline uygun olarak onarılmasıdır.

Tamir sistemimiz, dünyada konusunda lider kuruluşlardan biri olan HBC patentli olup, yapılan tüm onarımlar özel sertifikalarımızla garanti altına alınmaktadır.

Benzer tüm sistemlerden farklı olarak, düşük fiyat, ekolojik katkı, garanti ve orijinaline sadık kalma özellikleri açısından yüksek bir performansa sahiptir.

Tüm teknisyenlerimiz ilgili alanlarda eğitim görmüş olup, yeterlilik belgelerine sahiptir.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.