Tarihi Bandırma İskender
54
Hükümet Cad. Ziraat Bankası Karşısı No:6/AMerkez,34100
+90(266) 718 74 431965 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulan Meşhur Bandırma Döner Kebapçısı 1975 yılında Bandırma'ya taşınmıştır. Bandırma'da şuan rakipsiz olarak İskender Kebap ve Pideli Köfte lezzetini sizlere sunmaktadır. Aradan geçen 45 yıl elde edilen başarının, hizmet anlayışına, kaliteli ürün verilmesine, ilgiye, dostluğa, güler yüzlü hizmete, damak tadına ve titizliğe bağlı olduğunu biliyoruz. Satacağımız ürünün kaliteli olması için uğraşlar vererek bu günlere geliyoruz. Kalite demek aynı zamanda Sağlık demektir, iyi bir hizmet için dikkatli ve titiz olmalısınız. Bu hizmet anlayışı çerçevesinde yaklaşık 40 yıldır damak tadınıza hitap ediyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden müşterilerimizin bu denli güven duymalarını hizmet anlayışımıza bağlıyoruz.
18869Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Bandırma Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ziraat Bankası karşısı

İletişim Formu
1965 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulan Meşhur Bandırma Döner Kebapçısı 1975 yılında Bandırma'ya taşınmıştır. Bandırma'da şuan rakipsiz olarak İskender Kebap ve Pideli Köfte lezzetini sizlere sunmaktadır.

Aradan geçen 45 yıl elde edilen başarının, hizmet anlayışına, kaliteli ürün verilmesine, ilgiye, dostluğa, güler yüzlü hizmete, damak tadına ve titizliğe bağlı olduğunu biliyoruz. Satacağımız ürünün kaliteli olması için uğraşlar vererek bu günlere geliyoruz.

Kalite demek aynı zamanda Sağlık demektir, iyi bir hizmet için dikkatli ve titiz olmalısınız. Bu hizmet anlayışı çerçevesinde yaklaşık 40 yıldır damak tadınıza hitap ediyoruz.

Her şeyin en iyisini hak eden müşterilerimizin bu denli güven duymalarını hizmet anlayışımıza bağlıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.