Çözüm Şirketler Grubu
15
Günaydın Mah. Fevzi Çakmak Cad. Eroğlu Apt. No:32/AMerkez,34100
+90(266) 714 58 89Çözümsan Büro Makinaları ünvanıyla 1988 yılında İzmir'de Fotokopi makineları satış ve satış sonrası hizmeti amacı ile kurulmuştur. Şirketimiz 1992 yılında da fotokopi makinesı satışı yapan diğer firmalara teknik malzeme, sarf malzeme, yedek parça konusunda destek veren firma haline gelmiş olup, Türkiye genelinde bayilik ağını oluşturmaktadır. Böylece çözüm;teknik ve ekonomik anlamda, dünya piyasasında söz sahibi önemli markaların pazarlama ve satış sonrası hizmeti gibi çok önemli ve stratejik bir adım daha atmıştır. İzmir merkezli olarak işletmemiz, 1993 yılında Çanakkale, 1995 yılında Aydın, 1999 yılında Balıkesir, 2000 yılında Edirne (Bölge Bayii), 2003 yılında Manisa ve Denizli(Bölge Bayii), 2005 yılında Edremit ve Bandırma(Şube), bölge müdürlüklerini açmak sureti ile bölgesindeki en büyük şirket yapılanmasını gerçekleştirmiş ve Çözüm Şirketler Grubu olarak, bölgesinin tamamına hizmet vermeye başlamıştır. Hızla yenilenen teknolojik gelişmeler neticesinde, 2002 yılının başından beri sadece dijital teknoloji ürünleri satışı ve hizmeti veren firmamız yeniden yapılanarak konusunda uzman satış ve teknik kadrosuyla 15.08.2008 tarihinden itibaren T.C SANAYİ ve TİCARET BAKANLIĞININ 58999 belgesi ile TOSHIBA gibi bir Dünya Markasının Türkiye İthalatçısı olmuştur. Sektörümüze ve siz değerli müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun daha da artmış olmasının bilincinde olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve istikrar, Çözüm Şirketler Grubu çalışanlarının ve Şirketimize bağlı yetkili servislerin tek hedefidir. Biliyor ve inanıyoruz ki ihtiyaçları tam olarak tespit edilmiş ve karşılanmış her müşteri, bize ve yetkili bayilerimize yeni müşterilerle tanışma ve onları kazanmamızın kapısını açacaktır.
13122Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 18:30
  • Servis Saatleri08:30 - 18:30
  • Servis Yerleri Bandırma, Erdek, Gönen, Manyas, Karacabey
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İnönü Gross Market'in Üst Sokağı

İletişim Formu
Çözümsan Büro Makinaları ünvanıyla 1988 yılında İzmir'de Fotokopi makineları satış ve satış sonrası hizmeti amacı ile kurulmuştur.


Şirketimiz 1992 yılında da fotokopi makinesı satışı yapan diğer firmalara teknik malzeme, sarf malzeme, yedek parça konusunda destek veren firma haline gelmiş olup, Türkiye genelinde bayilik ağını oluşturmaktadır.


Böylece çözüm;teknik ve ekonomik anlamda, dünya piyasasında söz sahibi önemli markaların pazarlama ve satış sonrası hizmeti gibi çok önemli ve stratejik bir adım daha atmıştır.


İzmir merkezli olarak işletmemiz, 1993 yılında Çanakkale, 1995 yılında Aydın, 1999 yılında Balıkesir, 2000 yılında Edirne (Bölge Bayii), 2003 yılında Manisa ve Denizli(Bölge Bayii), 2005 yılında Edremit ve Bandırma(Şube), bölge müdürlüklerini açmak sureti ile bölgesindeki en büyük şirket yapılanmasını gerçekleştirmiş ve Çözüm Şirketler Grubu olarak, bölgesinin tamamına hizmet vermeye başlamıştır.


Hızla yenilenen teknolojik gelişmeler neticesinde, 2002 yılının başından beri sadece dijital teknoloji ürünleri satışı ve hizmeti veren firmamız yeniden yapılanarak konusunda uzman satış ve teknik kadrosuyla 15.08.2008 tarihinden itibaren T.C SANAYİ ve TİCARET BAKANLIĞININ 58999 belgesi ile TOSHIBA gibi bir Dünya Markasının Türkiye İthalatçısı olmuştur.


Sektörümüze ve siz değerli müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun daha da artmış olmasının bilincinde olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve istikrar, Çözüm Şirketler Grubu çalışanlarının ve Şirketimize bağlı yetkili servislerin tek hedefidir.


Biliyor ve inanıyoruz ki ihtiyaçları tam olarak tespit edilmiş ve karşılanmış her müşteri, bize ve yetkili bayilerimize yeni müşterilerle tanışma ve onları kazanmamızın kapısını açacaktır.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.