Bandırma Lokmacısı
74
Hacı Yusuf Mah. 2.Okul Cad. No:19/AMerkez,34100
+90(500) 000 00 00El değmeden hazırlanan geleneksel lezzetimiz lokmayı birde BANDIRMA LOKMA'dan Deneyin"… Bandırma lokmacısı ürün kalitesinden ve dünya sağlık standartlarından ödün vermeden, el değmeden hazırladığı nefis lokmaları ile hizmetinizdedir. Kuruluşun temel amacı en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Yenilikçi yönetim anlayışı ile çalışmalarına hızla devam eden işletme, otomatik makine ile el değmeden, organik hammaddeleriyle hazırladığı tatlı ve tuzlu lokmasıyla her türlü sosyal etkinliklerinizde, cemiyetlerinizde ve tüm hayır işlerinizde hizmetinizdedir. Deneyim kadrosu, hijyenik üretim aşamaları, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile Bandırma Lokma kısa zamanda tercih sebebi olmayı başarmıştır. Tüm Balıkesir ve Çevre İllere uzman kadrosu ile hizmet verebilen işletme uygun fiyat avantajları ile hizmetinizdedir.
20303Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hükümet Konağı Arkası

İletişim Formu
El değmeden hazırlanan geleneksel lezzetimiz lokmayı birde BANDIRMA LOKMA'dan Deneyin"…


Bandırma lokmacısı ürün kalitesinden ve dünya sağlık standartlarından ödün vermeden, el değmeden hazırladığı nefis lokmaları ile hizmetinizdedir.


Kuruluşun temel amacı en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Yenilikçi yönetim anlayışı ile çalışmalarına hızla devam eden işletme, otomatik makine ile el değmeden, organik hammaddeleriyle hazırladığı tatlı ve tuzlu lokmasıyla her türlü sosyal etkinliklerinizde, cemiyetlerinizde ve tüm hayır işlerinizde hizmetinizdedir.


Deneyim kadrosu, hijyenik üretim aşamaları, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile Bandırma Lokma kısa zamanda tercih sebebi olmayı başarmıştır.


Tüm Balıkesir ve Çevre İllere uzman kadrosu ile hizmet verebilen işletme uygun fiyat avantajları ile hizmetinizdedir.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.