Bandırma Günlük Daire Kiralama

http://bandirmagunlukdaire.bandirmamport.com
Bandırma Günlük Daire Kiralama
13
Bandırma MerkezBandırma,34100
+90(531) 375 88 88Bandırmada günlük daire kiralama konusunda sizi evinizdeki kadar rahat ettirebilecek kalite ve hijyende kiralık dairelerimiz sizleri bekliyor. Bandırma günlük kiralık dairelerimizi günlük haftalık veya aylık kiralayabilirsiniz. . Bandırmada ucuz kiralık daire ile bandırmada kaliteli günlük kiralık daire özelliklerini ortak noktada buluşturan hizmet politikamızla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bandırma apart, bandırma pansiyon, bandirma günlük daire kiralama ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Bandırmada kiralık dairelerimizin özellikleri, ısıtma sistemi doğalgaz kombi,ve klimalı ve 24 saat aktiftir dairelerimizde,çamaşır ve bulaşık makinası buzdolabı ankastre fırın saç kurutma makinası çay ve kahve makinası,ve gerekli tüm donanımlar mevcuttur Dairelerimizin günlük temizliği yapılmakta nevresimleri ve havluları her müşteri değişikliğinde değişmektedir. 0531 375 88 88 bilgi için arayınız.
7408Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış00:00 - 23:59
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bandırma merkez.

İletişim Formu
Bandırmada günlük daire kiralama konusunda sizi evinizdeki kadar rahat ettirebilecek kalite ve hijyende kiralık dairelerimiz sizleri bekliyor.
Bandırma günlük kiralık dairelerimizi günlük haftalık veya aylık kiralayabilirsiniz. .
Bandırmada ucuz kiralık daire ile bandırmada kaliteli günlük kiralık daire özelliklerini ortak noktada buluşturan hizmet politikamızla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
Bandırma apart, bandırma pansiyon, bandirma günlük daire kiralama ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Bandırmada kiralık dairelerimizin özellikleri, ısıtma sistemi doğalgaz kombi,ve klimalı ve 24 saat aktiftir dairelerimizde,çamaşır ve bulaşık makinası buzdolabı ankastre fırın saç kurutma makinası çay ve kahve makinası,ve gerekli tüm donanımlar mevcuttur

Dairelerimizin günlük temizliği yapılmakta nevresimleri ve havluları her müşteri değişikliğinde değişmektedir.

0531 375 88 88 bilgi için arayınız.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.