Artı Halı Yorgan ve Çamaşır Yıkama Sanayii

http://artihaliyikama.Bandirmamport.com
Artı Halı Yorgan ve Çamaşır Yıkama Sanayii
45
Altıyüz Evler Mah. Eski Zahireciler Sitesi 137/16Merkez,34100
+90(266) 714 85 85Artı Halı Yıkama 2005 yılında Bandırma'da temizlik sektöründe halı yıkama hizmetleri ile faaliyetlerine başlamıştır. Halı yıkama sektörüne getirdiği yenilikler ile yakın bir zamanda bir çok kuruluşa öncülük edecek temizlik teknolojileri ile önemli bir yer edinmiştir. Şirketimiz Halı yıkama hizmetlerinde edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da geliştirirek müşteri memnuniyetini bir güvene dönüştürmeyi başarmıştır. Halı yıkama hizmetlerimizin yanısıra, yorgan yıkama, çamaşır yıkama, iş tulumu yıkama hizmetlerimiz ile tüm müşteri gereksinimlerine tek elden cevap verebilecek hizmet altyapısına sahip olmuştur. Şirketimiz gerçekleştirdiği tüm temizlik işlemlerinde öncelikle %100 hijyeni, sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir. Temizlik sektöründe kısa zamanda herkes tarafından bilinen bir temizlik firması olmamızın tek nedeni hedeflerimize kısa zamanda ulaşmamız ve bu hedeflerimizin herkes tarafından benimsenmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Şirketimiz Bandırma geneline hizmet verebilecek servis ağına sahiptir. Kusursuz bir temizliğin yanısıra hijyenik bir temizlik için sadece Artı Halı Yıkama diyoruz... Bize güvenebilirsiniz.
8556Ziyaretçi
 • Yetkili Tuncay KARAKAYA
 • Adres Altıyüz Evler Mah. Eski Zahireciler Sitesi 137/16 - Merkez
 • Telefon +90(266) 714 85 85
 • Telefon ( 2 ) +90(545) 714 85 86
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://artihaliyikama.bandirmamport.com
 • Web Sitesihttp://artihaliyikama.Bandirmamport.com
 • E-Postaartihali@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:30 - 18:30
 • Servis Saatleri08:30 - 18:30
 • Servis Yerleri Bandırma bölgesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bandırma Yeni Sanayi Sitesi Karşısı Eski Zahireciler Sitesi

İletişim Formu
Artı Halı Yıkama 2005 yılında Bandırma'da temizlik sektöründe halı yıkama hizmetleri ile faaliyetlerine başlamıştır. Halı yıkama sektörüne getirdiği yenilikler ile yakın bir zamanda bir çok kuruluşa öncülük edecek temizlik teknolojileri ile önemli bir yer edinmiştir.


Şirketimiz Halı yıkama hizmetlerinde edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da geliştirirek müşteri memnuniyetini bir güvene dönüştürmeyi başarmıştır.


Halı yıkama hizmetlerimizin yanısıra, yorgan yıkama, çamaşır yıkama, iş tulumu yıkama hizmetlerimiz ile tüm müşteri gereksinimlerine tek elden cevap verebilecek hizmet altyapısına sahip olmuştur. Şirketimiz gerçekleştirdiği tüm temizlik işlemlerinde öncelikle %100 hijyeni, sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir. Temizlik sektöründe kısa zamanda herkes tarafından bilinen bir temizlik firması olmamızın tek nedeni hedeflerimize kısa zamanda ulaşmamız ve bu hedeflerimizin herkes tarafından benimsenmiş olmasından kaynaklanmaktadır.


Şirketimiz Bandırma geneline hizmet verebilecek servis ağına sahiptir. Kusursuz bir temizliğin yanısıra hijyenik bir temizlik için sadece Artı Halı Yıkama diyoruz... Bize güvenebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.