Akman Bilişim
295
17 Eylül Mah. Atatürk Cad. No:151/BMerkez,34100
+90(266) 718 31 412008 yılında Serhat AKMAN tarafından kurulan Akman Bilişim; alarm sistemleri, güvenlik sistemleri ve bunların yanı sıra bilgisayar satışı ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Akman Bilişim kaliteli ürün yelpazesi ve uzman personeli ile sektöründe öncü konuma yükselmiş ve adından sıkça söz ettirmiştir. Akman Bilişim, sıfır masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar satışının yanı sıra tamir ve bakım konusunda da hizmet vermektedir. Ayrıca ihtiyacınız olan her türlü yedek parçaya ve sarf malzemesine ulaşmanız mümkün. Veri kurtarmadan laptop tamirine, güvenlik sistemlerinden sarf malzemesine bir çok konuda hizmet veren Akman Bilişim, teknolojinin yakın takipçisi ve siz değerli müşterilerinin teknoloji tedarikçisi olmaya devam ediyor.
456323Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Türkiye Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni belediye binası karşısı

İletişim Formu
2008 yılında Serhat AKMAN tarafından kurulan Akman Bilişim; alarm sistemleri, güvenlik sistemleri ve bunların yanı sıra bilgisayar satışı ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Akman Bilişim kaliteli ürün yelpazesi ve uzman personeli ile sektöründe öncü konuma yükselmiş ve adından sıkça söz ettirmiştir.

Akman Bilişim, sıfır masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar satışının yanı sıra tamir ve bakım konusunda da hizmet vermektedir. Ayrıca ihtiyacınız olan her türlü yedek parçaya ve sarf malzemesine ulaşmanız mümkün.

Veri kurtarmadan laptop tamirine, güvenlik sistemlerinden sarf malzemesine bir çok konuda hizmet veren Akman Bilişim, teknolojinin yakın takipçisi ve siz değerli müşterilerinin teknoloji tedarikçisi olmaya devam ediyor.
Firmanızı Ekleyin

Bandirmamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 101 firma yer almaktadır.